Únor 2012

Domečky pro tvé zvířátko

24. února 2012 v 18:24 | Křečulinka Pišťucha |  Adoptuj si své vlastní zvířátko
AhojkyUsmívající seTak vám zase píši.( Řekla jsem si, že by tu možná byl hezký růžový podklad tak doufejme, že se bude líbit) Tentokrát ale už za zvířecí franky. Nové domečky pro tvé zvířátko. Výhoda je, že když tu nebudeš,můžeš své zvířátko nechat v tvém domečku.Tím pádem nemusíte nechávat svá zvířátka u nás na hlídání. ( Jen chci říct, že ten kdo si adoptuje zvířátko dostane na uvítanou 1000 zvířecích franků) Tak tady jsou domečky.
Za 500
Obyčejný domeček se střechou a příchodovou cestou.
Malý domeček s malou zahradou
Normální domeček (trochu vyvýšený a moderní) s garáží (pro nějaký dobravní prosředek pro své zvířátko,ale ten článek sem dám později)
Za 1000
Luxusnější domeček s velkou zahradou a balkonem
Docela veliký dům s garáží a balkonem a menší zahradou
Velký dům s větší zahradou a okapem.
Omlouvám se, ale domečky za 2000 se mi sem nevejdou.

Zvířecí franky

19. února 2012 v 20:49 | Křečulinka Pišťucha |  Adoptuj si své vlastní zvířátko
AhojkySmějící se Tak jsem vymyslela zvířecí franky.Můsíš však mít svou práci. Do komentářů stačí napsat přezdívku,zvířátko a 500 zvířecích franků za chození s pejskem (nebo jinymy zvířátke) na procházku (stačí napsat jaký zvířátko chceš vyvenčit) (nebo 1000 zvířecích franků za čištění pelíšků a výběhů(zase jakému zvířátku chceš vyčisti pelíšek) či 2000 zvířecích franků za hlídání jakéhokoliv zvířátka chceš) .

500 zvířecích franků za venčení jakéhokoliv zvířátka

1000 zvířecích franků za vyčištění pelíšku jakéhokoliv zvířátka

2000 zvířecích franků za hlídání jakéhokoliv zvířátka

Za to si můžeš koupit pro své zvířátko luxusní domeček,luxusní večeři nebo když nebudeš moc se o své zvířátko starat můžeš ho dát k nám do péče (třeba budeš u moře nebo na horách). Zase stačí napsat do komentářů. Např. Nemůžu se postarat o své zvířátko.Na 5 dní. Zaplatím 500 zvířecích franků.(10 dní 1000 zvířecích franků,20 dní 2000 zvířecích franků)
Taky si může v komentářích zažádat za trvanlivou práci. Napiš : přezdívku,zvířátko a práci. Každý měsíc ti přidáme zvířecí franky za tvou vykonanou práci (jen pro informaci, v práci skoro nic neděláš)

Hračky a obojky pro zvířátka

19. února 2012 v 20:44 | členka Terka |  Adoptuj si své vlastní zvířátko


AhojkyUsmívající seTak teď jsem si připravila hračky a obojky pro tvé adoptované zvířátko. Zase stačí napsat do komentářů svou přezdívku,zvířátko a jakou hračku nebo obojek si chceš koupit.

Pro psy :
růžová kousací kost pro psy
barevná kousací kost pro psy
růžový obojek pro psy
barevná obojky pro psy
různé vodítka pro psy
Pro kočky :
fialové prolézačky pro kočky
barevné obojky pro kočky
růžový obojek pro kočky


Nakrm své zvířátko

19. února 2012 v 19:25 | Křečulinka Pišťucha |  Adoptuj si své vlastní zvířátko
AhojteUsmívající se Tak vám píši další článek na adoptování zvířátek. Můžeš si ho nakrmit. Do komentářů napiš svojí přezdívku, své zvířátko a krmení které si koupíš. (Neboj,vše je zadarmo)

Jestli máš bobříka, dej mu dřevo
jestli máš ježka, dej mu jablíčko
jestli máš kočičku (jakoukoliv), dej jí žrádlo pro kočky
jestli máš motýla, dej mu okvětní lístek
jestli máš zebru(nebo žirafu ), dej jí trávu

jestli máš koně (nebo jednorožce) dej mu mrkev
jestli máš padnu, dej mu bambus
jestli máš jakéhokoliv pejska,dej mu granule pro psy
jestli máš lva,levharta,tygra,nosorožce nebo ledního medvěda, dej mu maso
jestli máš veverku,dej jí oříšky
jestli máš ptáčka,dej mu zrní
jestli máš prasátko, dej mu brambory
jestli máš soba, dej mu cukrovinky od Santa Clause
jestli máš myšku, dej jí sýr
jestli máš slona, dej mu burák

Jak si adoptovat zvířátko

19. února 2012 v 19:25 | Křečulinka Pišťucha |  Adoptuj si své vlastní zvířátko
NazdárekUsmívající seTak vám píšu. Napadlo mě, že by jste tady možná chtěli nějakou zábavu.Tak jsem vymyslela jak si můžete adoptovat zvířátko.Do komentářů napište svojí přezdívku,email (jestli máte,jestli ne tak to nevadí), web (jestli máte,jestli ne tak to nevadí) a zvířátko. Např. Irena,irena@seznam.cz,www.mujblog.blog.cz, motýl.A vše je zadarma.Tady máte ty zvířátka.Když si adoptuješ zvířátko,prosí starej se o něho.
(POZOR !!! Jestli si adoptuješ kočičí rodinu (jsou to 4 kočky) musíš koupit 4 balení krmení)

Kukišek

18. února 2012 v 11:38 | Křečulinka Pišťucha |  Moji křečíci
Kukišek je můj první křeček.Je to křečík džungarský. To asi víte,nejspíš jsem to psala to jiných článků. Přidala jsem i fotky,takže asi si dokážete představit jak Kukišek vypadá.Vypadá jako malý klubíčko.Tady je fotka.

Nebyla jsem tu

18. února 2012 v 11:23 | Křečulinka Pišťucha |  Nezařazené
ČUSÍÍÍÍKUsmívající se Omlouvám se vám, že jsem nepsala příspěvky. Byla jsem totiž na horách. Aspoň jsem vymyslela další články,které brzy napíšu.

Detektivní blog

6. února 2012 v 13:24 | Křečulinka Pišťucha |  Nezařazené
AhojkyUsmívající se, já a mé kamarádky máme detektivní klub.Chtěla bych vás poprosit jestli byste nechtěly zavítat.Na adrese : www.klubtygric.blog.cz . Sice to s křečíkama nemá nic společného, ale myslela jsem si,že by vás to mohlo zajímat.Papa a brzy přidám další článekUsmívající se

Šook

5. února 2012 v 11:52 | Křečulinka |  Události
AhojkyUsmívající seJsem ráda,že si moje články čtete.Včera můj blog navštívilo 14 lidí. Jsem vám moooooooc vděčná.Tak vám píši nové články.Ale teď k věci.Bylo to jednoho dne kdy mi mamka dovolila další křečíky.Řekla jsem si : HUUUUUURÁÁÁÁÁ
Dopoledne jsem šla do zverimexu pro ty dva křečíky.Přišla jsem tam a byl tam jen jeden velikej tlustej křečík džungarský.
Džungarskýho křešíka doma mám a to je Kukišek.Tak jsem se zeptala jestli mají nějaké další křečíky džungarské.Prodavačka řekla,že mají ještě miminka.Řekla mi,že jěště nesmí od maminky a,že zatím nevilízají z domečku.Byla jsem zklamaná.Ale paní prodavačka je hodně milá a řekla,že mi je klidně zamluvý a můžu si pro ně přijí ve čtvrtek,když už budou od maminky.Řekla jsem že je hodná a, že si je ve čtvrtek vyzvednu.Tak se mooooooocinky těším na čtvrtek.Hned jak je dostanu ta se sem ozvu,přidám fotky a jejich ména.Papa

Větvičky

3. února 2012 v 19:56 Nezařazené
AhojkyMrkajícíDneska jsem si pro vás připravila jedny kresby.Nakreslila jsem to já a moje sestřenka.Sice to nemá s křečíkama nic společného,možná jenom to, že si na větvičkách brousí zoubkySmějící se.Tak hezkou podívanouUsmívající se.Tomuhle říkáme:Větvička štěstí
Tomuhle : Větvičkový Rodokmen
A tomuhle zase : Keř lásky
Tohle je zase : Matka Země
Toto se jmenuje : Květina krásy
Toto:Autumn (neboli anglicky podzim)
Tohle to : Bohyně Lada (to kreslila jen má sestřenka)
Tuto: Dvojtý list (od tutoho obrázku zase kreslíme spolu)
A tento : Obilí
A po všech těhle obrázkách nás pěkně bolely ruceUsmívající se
Děkuji, že jsi přivítal na mou stránku.... Doufám , že se tu zase ukážeš :-)